Skoči na glavni sadržaj

Mladić iz Zagreba zaboravio napraviti trbušnjake prije odlaska na Zrće

[email protected]: Društvo

Izdanje:

Ovaj student se ipak nada da će ostatak ljetovanja provesti onako kako je planirao i jedva čeka da naulji tijelo i pokaže plesne korake koje je vježbao gledajući snimke s Ibize na YouTubu

Marko Lončarević, student iz Zagreba, zaboravio je napraviti trbušnjake prije nego što je otišao na kupanje na poznatu plažu Zrće. Marko se zbog ovog svog propusta osjećao vrlo nelagodno, a čak je pomišljao prekinuti ljetovanje, saznaje Njuz. – Ne znam kako mi se to moglo dogoditi, kasno sam ustao i požurio na plažu i tek kad sam stigao, shvatio sam da sam došao potpuno nepripremljen; nisam napravio ni trbušnjake, ni sklekove. Sad mi ništa ne vrijedi što sam posljednjih par dana jeo samo sirutku u prahu i što cijeli dan nisam pio vodu – priznaje Marko. On navodi da su svi na plaži podrugljivo gledali u njega i prisjeća se da se zadnji put tako nelagodno osjećao kada je prošle godine na ovoj istoj plaži u jednom klubu za vrijeme partyja naručio vodu. – Odlučio sam da se ovakve stvari više ne ponove i uplatio sam teretanu u Novalji za sve dane koliko sam na ljetovanju. Ipak, prilično sam razočaran jer u ovom gradu ne mogu nigdje kupiti kreatin, kao ni proteinske napitke – navodi Lončarević. Ovaj student se ipak nada da će ostatak ljetovanja provesti onako kako je planirao i jedva čeka da naulji tijelo i pokaže plesne korake koje je vježbao gledajući snimke s Ibize na YouTubu. Marko dodaje da pokazivanje mišića na paškim plažama nije pitanje pomodarstva, već ljubavi prema bodybuildingu, a da su plaže na ovom otoku idealna mjesta gdje momci mogu pokazati da nisu štedjeli novac na teretani ili solarijumu. On nam je za kraj rekao da će pamtiti ovaj događaj kao opomenu i dodaje da “ne smije ni zamisliti koliki bi blam bio da je, umjesto na trbušnjake, zaboravio na depilaciju”.