njuz.net@forum.tm: Društvo

Survivor snima još tri epizode u hodniku Mie Begović

Četvrtak 01.Ožujak 2012.

Poznata glumica kaže da će dati sve od sebe da ne razočara sve njene fanove u narednim epizodama ove emisije

Više iz izdanja

Više od autora

Social

Producenti poznatog reality showa “Survivor“ postigli su danas dogovor sa glumicom Miom Begović, po kojem će snimiti još tri epizode ove emisije u hodniku ispred njenog stana u Masarykovoj ulici. Ekipa ove popularne emisije vratila se prije nekoliko dana iz Kostarike, gde je snimana nova sezona “Survivora“, u kojem je i Mia Begović sudjelovala sa svojom kćerkom Majom Lenom Lopatny. Prema prvim informacijama, producenti nisu bili zadovoljni snimljenim materijalom. - Koliko god da je u Kostariki bilo zanimlivih događanja, imali smo utisak da je potrebno da gledateljima ponudimo još nešto – navedeno je iz RTL-a – Kada smo čuli da jedna sudionica Survivora, nakon povratka kući tri dana živi u hodniku svoje zgrade, shvatili smo da će to biti idealan nastavak naše emisije, i odmah smo joj ponudili nov ugovor za nastavak showa.

Poznata glumica kaže da će dati sve od sebe da ne razočara sve njene fanove u narednim epizodama ove emisije. - Tek sada shvaćam da mi je boravak u Kostariki bila sjajna uvertira u ovo što me je dočekalo u Zagrebu. Pored znatno ljepšeg ambijenta, bilo je lakše i snalaziti se za sve što mi je bilo potrebno. Nadam se da me pripadnici mog plemena neće zaboraviti i da će mi neki od njih pomoći da se izborim za imunitet, ali i bez te pomoći, mislim da ću istrajati u svojoj borbi – prokomentirala je Mia Begović.