Skoči na glavni sadržaj

Survivor snima još tri epizode u hodniku Mie Begović

[email protected]: Društvo

Izdanje:

Poznata glumica kaže da će dati sve od sebe da ne razočara sve njene fanove u narednim epizodama ove emisije

Producenti poznatog reality showa “Survivor“ postigli su danas dogovor sa glumicom Miom Begović, po kojem će snimiti još tri epizode ove emisije u hodniku ispred njenog stana u Masarykovoj ulici. Ekipa ove popularne emisije vratila se prije nekoliko dana iz Kostarike, gde je snimana nova sezona “Survivora“, u kojem je i Mia Begović sudjelovala sa svojom kćerkom Majom Lenom Lopatny. Prema prvim informacijama, producenti nisu bili zadovoljni snimljenim materijalom. - Koliko god da je u Kostariki bilo zanimlivih događanja, imali smo utisak da je potrebno da gledateljima ponudimo još nešto – navedeno je iz RTL-a – Kada smo čuli da jedna sudionica Survivora, nakon povratka kući tri dana živi u hodniku svoje zgrade, shvatili smo da će to biti idealan nastavak naše emisije, i odmah smo joj ponudili nov ugovor za nastavak showa.

Poznata glumica kaže da će dati sve od sebe da ne razočara sve njene fanove u narednim epizodama ove emisije. - Tek sada shvaćam da mi je boravak u Kostariki bila sjajna uvertira u ovo što me je dočekalo u Zagrebu. Pored znatno ljepšeg ambijenta, bilo je lakše i snalaziti se za sve što mi je bilo potrebno. Nadam se da me pripadnici mog plemena neće zaboraviti i da će mi neki od njih pomoći da se izborim za imunitet, ali i bez te pomoći, mislim da ću istrajati u svojoj borbi – prokomentirala je Mia Begović.