Skoči na glavni sadržaj

Severinina beba dobila ulogu u Game Of Thrones

[email protected] : Estrada

Izdanje:

Nije istina da smo lobirali da naša beba bude izabrana, producenti su jednostavno prepoznali budući talent i kontaktirali nas
severinina_beba_dobila_ulogu_u_game_of_thrones-pxl_110813_882-263.jpg

Antonio Bronić / Pixsell

Beba Severine Vučković, koja će na svijet doći početkom veljače, već je dobila svoju prvu ulogu u narednoj sezoni serije Game Of Thrones, čije snimanje bi djelomice trebalo biti i na hrvatskom tlu, prenose mediji. Dobijanjem ove uloge buduće je Severinino dijete osigurala sebi mjesto u historiji kinematografije kao prva osoba na svijetu koja je angažirana i prije vlastitog rođenja.

- Milan i ja smo zaista prijatno iznenađeni što je naše dijete već dobilo ulogu u toj seriji. Iz mog iskustva, ako želite da budete uspješni u šou biznisu, bitno je početi što ranije, a mislim da ranije od ovoga ne može, kaže prezadovoljno Severina.

-Nije istina da smo lobirali da naša beba bude izabrana, producenti su jednostavno prepoznali budući talent i kontaktirali nas, dodaje ona. - Mi smo uvijek u potrazi za mladim talentima, a od ovoga stvarno ne može mlađe, kaže casting director serije Nina Gold.

- Audiciju, kao i prva probna snimanja smo već obavili preko ultrazvuka, tako da još samo ostaje da se potpiše ugovor i možemo reći: zvijezda je uskoro rođena, dodaje ona. Kako se neslužbeno saznaje, Severinina beba će tumačiti ulogu bebe u seriji, a neki izvori tvrde da postoji mogućnost i da zamijeni glumca Petera Dinklagea kome u ožujku ističe ugovor.