Skoči na glavni sadržaj

Posebna izvedba Hoerspiela u spomen na Antu Perkovića

Goran Borković

<p>
Karijeru započeo u Sinjskim skojevcima. Nastavio u više različitih klubova iz Splita i Zagreba s promjenjivim uspjesima. Igru više bazirao na asistencijama nego na pogocima. Odlučio da neće završiti u nižerazrednom Vratniku.</p>

posebna-izvedba-hoerspiela-u-spomen-na-antu-perkovica-5382-6587.jpg

U nedjelju 9. travnja u 17.00 i u 19.00, te u ponedjeljak 10. travnja u 17.30 sati, održat će se posebne izvedbe predstave „HOERSPIEL: mala igra za slušanje (i gledanje)“
Foto: Facebook Hoerspiel

U nedjelju 9. travnja u 17.00 i u 19.00, te u ponedjeljak 10. travnja u 17.30 sati, održat će se posebne izvedbe predstave „HOERSPIEL: mala igra za slušanje (i gledanje)“ u spomen voljenom prijatelju i suradniku ANTI PERKOVIĆU (1973.-2017.). 

Sav prihod ide u humanitarne svrhe.Predstava igra u Kući Arko, Basaričekova 24, Gornji grad, Zagreb. Rezervacije su obavezne zbog ograničenog broja publike. Cijena ulaznice je 60 kuna, a nitko vam neće zamjeriti ako platite i više s obzirom na karakter izvedbe. Više možete doznati na [email protected]https://www.facebook.com/radiophonic.thaether

Za najavu, evo crtice Ante Perkovića o HOERSPEIL-u:

„Predstava HOERSPIEL funkcionira na puno razina... Mislim da nas prije svega uči da ponovo otkrivamo slušanje. Ne samo radijskih sadržaja nego i drugih ljudi i riječi i značenja i zvukova koji su oko nas ali smo ih prestali primjećivati. Zbog ovog vremena u kojem je slika toliko dominantna, mi najčešće uši gotovo i ne koristimo. Ili ih bar ne koristimo onako kako smo prije. A čim je slika dominantna, onda se nekako i mašta stavi u drugi plan. Zato kroz HOERSPIEL mi pokušavamo ljudima otvoriti taj prostor maštanja, prostor interpretacije, prostor zamišljanja stvari koje čuju.“