Skoči na glavni sadržaj

Ministar Goran Marić. I njegov brat Svetimir također

Sandra Bartolović

<p>
Počinila novinarstvo s predumišljajem. Osuđena na doživotnu. Milosti ne traži, niti bi je dala.</p>

ministar-goran-maric.i-njegov-brat-svetimir-takoder-5193.jpeg

Idemo dalje. S braćom, šogorima i kumovima. Baš zato HDZ
Foto: screenshot youtube

Hrvatska, 2007.: “Ja sam Niko Kovač, kapetan hrvatske nogometne reprezentacije. Rođen sam i živim u dijaspori. Silno se radujem svakom nastupu za našu hrvatsku zastavu i himnu. Moj brat Robert također. I sad netko kaže da nam ne pripada pravo glasa na izborima. Baš zato HDZ i dr. Ivo Sanader".

Hrvatska, 2017.: "Ja sam Goran Marić, ministar državne imovine. Rođen sam u dijaspori. Silno se radujem svakom poduzeću u kojemu država ima udjele i u kojima mogu predsjedati nadzornim odborom i smjenjivati uspješne, a nepodobne. I moj brat Svetimir također. Koji dobije otkaz u jednoj tvrtki HŽ-a, završi na burzi, ali pod hrvatskom zastavom i himnom i našim časnim prezimenom za 22 dana bude imenovan u upravu druge HŽ-ove tvrtke. I sad netko kaže da nam to ne pripada. I našem šogoru Miri, obaška. Baš zato HDZ i mr. Andrej Plenković".

 

Tekst je financiran sredstvima Fonda za poticanje pluralizma i raznovrsnosti elektroničkih medija Agencije za elektroničke medije za 2017. godinu